Leasingová kalkulačka vám pomůže spočítat přesné parametry vašeho leasingu. V článku se také dozvíte více informací o leasingu.

Co je to leasing ?

Leasing patří mezi časté metody, jak získat auto bez toho, aniž by jsme si na ně půjčovaly. Je to také půjčka na auto, ale má jiná pravidla. Hlavní je, že auto patří až do zaplacení poslední splátky leasingu leasingové společnosti. A v době ukončení leasingu už nemusí mít auto vůbec žádnou cenu. U leasingu si také musíte povinně platit havarijní pojištění. Počítejte s tím, že vás to bude stát minimálně dalších 1 000 Kč měsíčně.

Leasingová kalkulačka : jaké údaje potřebujete znát ?

Do leasingové kalkulačky je třeba zadat cenu vámi vybraného auta. Může se jednat o nové ale také o ojeté auto. Dále se udává akontace v procentech. To znamená jakou část auta zaplatíte v hotovosti. Sníží se tím i hodnota leasingu. Musíte do kalkulačky také zadat počet jednotlivých splátek. Na závěr zadáte úrok. A můžete si to nechat spočít.

Leasingová kalkulačka online

Leasingové kalkulačky můžete lehce dohledat přes internet. My vám dáváme přímý odkaz na kvalitní leasingovou kalkulačku. Najdete jí ZDE!