Přenechání leasingu na auto je v dnešní době docela běžné. Pokud nezvládáte splácet svůj leasing, tak ho může přenechat někomu jinému. V článku se dozvíte více informací o přenechání leasingu na auto.

Přenechání leasingu

Přenechání leasingu je jednou z možností, jak se můžete zbavit svého leasingu. Někdy nás leasing finančně hodně zatěžuje a proto se ho rozhodneme raději zbavit. Stači najít někoho kdo bude mít o naše auto zájem a můžete mu přenechat leasing na auto. Ať už s odstupným nebo bez odstupného.

Přenechání leasingu na auto : převod na nového majitele

Přenechání leasingu na auto probíhá tak, že leasing, který byl původně psaný na vás se přepíše na nového majitele. Vy už tedy nebuete muset každý měsíc platit splátky leasingu, to už bude na novém majiteli vozu a leasingu. Nový majitel si musí už leasing doplatit sám. Většina leasingových společností umožnuje převod na jinou osobu bez problému. Je však třeba doložit potvzení o výši příjmu.

Přenechání leasingu na auto – inzeráty, nabídky, poptávky

Dolů do komentářů můžete přidávat vaše inzeráty ohledně přenechání leasingu na auto. Můžete vyvěšovat jak nabídky typu přenechání leasingu na auto, tak také poptávky na přenechání leasingu na auto. A to jak s odstupným tak bez odstupného.