Některé společnosti nabízejeí lidem převzetí leasingu auta. Někteří lidé svůj leasing nezvládají splácet a tak jsou rádi, že se mohou leasingu tímto způsobem zbavit.

Nezvládám splácet leasing

Někteří lidé si vezmou leasing a v pohodě ho splácí. Po čase však přijdou o práci a najednou nemají na splátky leasingu. A u leasingu hrozí velmi rychle zabavení auta, protože auto je v majetku leasingové společnosti. Proto někteří lidé chtějí předat leasing někomu jinému. Sice přijdou i o auto, ale zbaví se také leasingu. Leasing bude muset doplatit nový majitele leasingu a automobilu.

Jak probíhá převzetí leasingu auta ?

Převzetí leasingu auta probíhá tak, že se převede jak auto tak leasing na nového majitele. V dnešní době už není převod leasingu, až takový problém. Je třeba si však dávat pozor na podmínky leasingu, které po původním majiteli přebíráte. Pokud je leasing nevýhodný, tak si raději vyberte jiné auto. Jinak se vám auto pěkně prodraží.

Zkontrolujte si pořádně stav auta

Velmi důležité je, aby jste si pořádně zkontrolovaly stav přebíraného auta. Některé vady nejsou na první pohled vidět, takže je třeba více pátrat. Ideální je sebou mít nějakého odborníka, který vám fundovaně poradí. Ale základní nedostatky určitě odhalíte i samy.

Převzetí leasingu auta – poptávky, nabídky, inzeráty

Dolů do komentářů pod článek můžete psát vaše inzeráty na převzetí leasingu auta. Můžete psát jak poptávky na převzetí leasingu auta, tak vaše nabídky na převzetí leasingu auta.