Zabavená auta z leasingu jsou jednou z možností jak si můžete levně koupit téměř nové auto. Rozebereme si podrobněji nákup zabaveného auta z leasingu.

Zabavená auta z neplacených leasingu

Leasingová společnost zabavuje auto z leasingu ve chvíli, kdy jim klient opakovaně nesplácí jeho leasing. Auto je celou dobu v majetku leasingové společnosti, takže se zabavením auto nebývá moc problém. Hodně lidí si prostě vezme moc velký leasing a pak ho prostě nezvládají splácet. Auto jim je zabaveno a leasingová společnost je pak chce velmi rychle prodat. Proto tyto auto prodává docela levně.

Nákup zabavených aut z leasingu: hlavní výhody

Auta, která jsou na leasing prochází pravidelně servisními prohlídkami v servisu. Při leasingu se totiž musí povinně chodit na servisní prohlídky. Auta ze zabaveného leasingu jsou většinou ve velmi dobrém stavu. Často mají také najeto málo kilometrů na tachometru. Hlavní výhodou je však jednoznačně cena. Koupí zabaveného auta můžete ušetřit až 35 procent ceny. A to už je opravdu hodně velká sleva.

Prohlídka auta

Důležité vždy je si auto pořádně prohlédnout. Doporučuji si sebou vzít nějakého kamaráda, který alespoň trošku rozumí autům. Laik skryté vady většinou nedokáže odhalit, odborník už prostě ví na co se má zaměřit. O auta ze zabaveného leasingu je však v Česku obrovský zájem a většinou jsou tyto auta velmi rychle prodána.