Chcete si levně koupit auto ? Jednou z možností jsou zabavené leasingové vozy. Jsou většinou používané pouze několik let a hlavně jsou za dobrou cenu.

Nákup auta ze zabaveného leasingu

Hodně lidí si bere auto na leasing, někdy se ale prostě stane, že majitel leasing přestane splácet. Díky tomu, že je auto po celou dobu v majetku leasingové společnosti, tak leasingová společnost auto původními majiteli zabaví. Po vyřešení sporu, pak chtějí leasingové společnosti vozy co nejrychleji prodat. Prodat pak můžete koupit zabavené leasingové vozy hodně levně.

Zabavené leasingové vozy – na co si dát pozor ?

Pokud budete kupovat nějaký zabavený leasingový vůz, tak si vždy důkladně ověřte jestli je ukončený spor mezi původním majitelem auta a leasingu a leasingovou společnosti. Vyhnete se tak zbytečným problémům, které by mohly nastat. Už se stalo, že se soudily a soud řekl, že auto bylo zabavené nepravém. A tak nový majitel vozu musel auto vrátit a peníze pak musel vymáhat od leasingové společnosti.

U zabavených leasingových vozů je důležité kontrolovat

Zabavené leasingové vozy je vždy důležité pořádně zkontrolovat. Měly by jste si tedy pořádně zkontrolovat auto, jestli nemá nějaký skryté vady. Dobré je si sebou vzít nějakého odborníka, který dokáže tyto skryté vady na první pohled odhalit. Mnohdy se jedná o vady, které nejdou na první pohled vůbec vidět. A mohou se projevit až po nějakém času. A to už bývá pozdě.

Zabavené leasingové vozy výhody

Zabavené leasingové vozy mají především tyto hlavní výhody:

  • jsou levná – leasingové společnosti se chtějí zabavených aut často rychle zbavit a tak prodávají auta i pod cenou.
  • kvalitní auta – jedná se o kvalitní auta, protože majitelé leasingu musí chodit na pravidelné servisní prohlídky do servisu.