Hledáte nějaké levné ojeté auto ? Pak by pro vás mohly být zajímavé auta ze zabaveného leasingu. Leasingové společnosti je nepotřebují a tak je rychle prodávají.

Kdy dojde k zabavení leasingu ?

K zabavení leasingu dochází v případech, kdy klient opakově nesplácí svůj leasing na auto. Leasingová společnost mu proto pak auto zabaví. Není to vůbec těžké, protože auto je po celou dobu v majetku leasingové společnosti. Leasingová společnosti k ničemu auto nepotřebuje a tak se snaží auto rychle prodat, aby auto neztrácelo svoji hodnotu.

Zabavený leasing – auto prodej za dobré ceny

Zabavený leasing má hlavní výhodu v tom, že koupíte auto opravdu hodně peňez. Můžete ušetřit až 50 procent. Auto, která byla v leasingu jsou často hodně zachovalá, protože majitelé musely chodit povinně na pravidelné servisní prohlídky. Díky tomu jsou auta většinou ve velmi dobrém stavu.

Auta ze zabaveného leasingu jsou rychle pryč

O auta ze zabaveného leasingu je v České republice je obrovský zájem. Většinou se prodají téměř ihned. Jedná se totiž většinou o hodně výhodné nabídky, takže auta jsou okamžitě pryč. Ale po čase se vám určitě podaří alespoň jednu auto ze zabaveného leasingu ulovit. Není to však úplně jednoduché.