Zabavený leasing vám umožní nakoupit kvalitní auta za opravdu dobré ceny. V článku se dozvíte více informací o nákupu auta ze zabaveného leasingu.

Jak vznikne zabavený leasing ?

Zabavený leasing vznikne jednodušše, tak že člověk, který si vzal leasing na auto, nemá dnes na splacení leasingových splátek a tak leasing neplatí. Pokud to tak dělá opakovaně, tak mu leasingová společnost auto nekompromisně zabaví. Jinak to prostě nejde. Auto je až do poslední splátky v majetku leasingové společnosti, takže se zabavením není vůbec žádný problém.

Nákup auta či motorky ze zabaveného leasingu

Leasingové společnosti mají ze zabaveného leasingu jak auta, tak motorky. Potřebují je rychle prodat, protože je nemohou nikde skladovat. A také by postupně ztrácely svoji hodnotu. Leasingové společnosti potřebují auta co nejrychleji prodat a proto jsou ceny hodně nízké. Můžete tak koupit kvalitní auta za velmi dobou cenu. Můžete ušetřit až 40 procent ceny.

Výhody koupě auta ze zabaveného leasingu

Auta, která pochází ze zabaveného leasingu jsou často velmi kvalitní. Majitelé leasingů totiž musí povinně chotit na servisní prohlídky. Díky tomu jsou automobily ve velmi dobrém stavu. Často se jedná o velmi kvalitní vozy. Největší výhodou je však cena. To je obrovská výhoda a můžete ušetřit opravdu hodně peňez. Stačí jen vybrat to správné auto.