Potřebujete rychle získat větší půjčku ? Jednou z možností může být zpětný leasing automobilů. Více se o zpětném leasingu aut dozvíte v samotném článku.

Co je to zpětný leasing automobilů ?

Zpětný leasing automobilů se využívá v případech kdy potřebujete peníze a vlastníte automobil, který máte v osobními vlastnictví. Váš automobil od vás odkoupí leasingová společnost. Za to vám vyplatí peníze. O auto ale nepřijdete, protože vám je leasingová společnost pronajme pomocí leasingu. Budete pak platit pravidelně měsíční splátky. Ale získáte tu půjčku, kterou jsou potřebovaly.

Kolik vám vyplatí za auto ?

Odhad ceny auta bude tvořit nějaký odborník od leasingové společnosti. Počítejte s tím, že vám vyplatí zhruba 70 procent ceny vašeho automobilu. Většina společností nabízí zpětný leasing automobilů až do výše 250 000 Kč.

Budete platit měsíční splátky

Zpětný leasing automobilů vám sice poskytne peníze, ale zase přijdete o vlastnictví auta. A auto si budete moci koupit zpět pomocí leasingu. Musíte tedy platit pravidelně měsíční splátky. Po doplacení poslední splátky tohoto leasingu vám bude auto opět patřit. Už to ale možná bude hodně staré auto.